Jesteśmy firmą zajmującą się marketingiem bezpośrednim. Działamy od lipca 2016 roku. Dzięki współpracy z Appco Group mamy możliwość reprezentowania międzynarodowych klientów. Obecnie naszymi największymi klientami są najbardziej rozpoznawalne marki z obszaru organizacji pozarządowych. Bazując na dwuletnim doświadczeniu oraz rozbudowanej sieci networku chcemy rozwijać naszą grupę poprzez otwieranie kolejnych firm na terenie kraju oraz za granicą.

Dzięki uniwersalnemu systemowi jesteśmy w stanie docierać do szerokiej i zróżnicowanej grupy odbiorców z powodzeniem skracając dystans zarówno między Darczyńcą a Organizacją jak i między Klientem a Przedsiębiorcą.  W najbliższym czasie planujemy powiększenie grona naszych klientów o firmy komercyjne oraz rozwijanie kolejnych dywizji.

W relacjach ze współpracownikami stawiamy na szczerość, wzajemne wsparcie i dobrą atmosferę. To sprawia, że do codziennych zadań podchodzimy z energią i zaangażowaniem Ścieżkę kariery, którą oferujemy cechują jasne kryteria i nieograniczone możliwości rozwoju. Wierzymy, że wartości takie jak uczciwość, etyka pracy i ciągła chęć rozwoju determinują sukcesy indywidualne jak i całego zespołu.

 

IQ GROUP jest firmą marketingowo - sprzedażową. Działamy w zespole pełnym pasji i zaangażowania, cenimy sobie pozytywne podejście do życia. To co nas cechuje, to nieograniczone możliwości rozwoju, świetną atmosfera w pracy oraz to, że każda osoba w zespole może liczyć na wsparcie.

Copyright ©2018 IQ GROUP